SG73S2BRTTD8660D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD8660D
JLCPCB Part #
C7360886
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS