SG73S2BRTTD73R2F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD73R2F
JLCPCB Part #
C5916932
Description
-55℃~+155℃ 333mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS