SG73S2BRTTD4643D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4643D
JLCPCB Part #
C6487429
Description
-55℃~+155℃ 333mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS