SG73S2BRTTD3573F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3573F
JLCPCB Part #
C7312865
Description
-55℃~+155℃ 333mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS