RN732BTTD1293F25
MFR.Part #
RN732BTTD1293F25
JLCPCB Part #
C3991244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS