SG73S2BRTTD1401D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1401D
JLCPCB Part #
C6487324
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS