RK73G1HTTC2200F
MFR.Part #
RK73G1HTTC2200F
JLCPCB Part #
C2582506
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS