RN73R2BTTD9093F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9093F50
JLCPCB Part #
C2530299
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS