RN732BTTD7772D50
MFR.Part #
RN732BTTD7772D50
JLCPCB Part #
C3932969
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS