RT0805BRB072K87L
MFR.Part #
RT0805BRB072K87L
JLCPCB Part #
C864273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS