SG73S2ATTD913G
MFR.Part #
SG73S2ATTD913G
JLCPCB Part #
C3959710
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS