RN732BTTD8762A10
MFR.Part #
RN732BTTD8762A10
JLCPCB Part #
C4148426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS