SG73S2ATTD9102F
MFR.Part #
SG73S2ATTD9102F
JLCPCB Part #
C4328915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS