SG73S2ATTD8251D
MFR.Part #
SG73S2ATTD8251D
JLCPCB Part #
C4285097
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS