RN731JTTD2522A10
MFR.Part #
RN731JTTD2522A10
JLCPCB Part #
C4118154
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS