SG73S2ATTD80R6F
MFR.Part #
SG73S2ATTD80R6F
JLCPCB Part #
C4192154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS