SG73S2ATTD71R5D
MFR.Part #
SG73S2ATTD71R5D
JLCPCB Part #
C4114650
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS