SG73S2ATTD63R4F
MFR.Part #
SG73S2ATTD63R4F
JLCPCB Part #
C3938537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS