RN73H2ETTD37R0B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R0B50
JLCPCB Part #
C4307676
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS