RK73H2BRTTD91R0F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD91R0F
JLCPCB Part #
C7343577
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS