SG73S2ATTD6341F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6341F
JLCPCB Part #
C4083765
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS