SG73S2ATTD623G
MFR.Part #
SG73S2ATTD623G
JLCPCB Part #
C4229081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS