RN73R1ETTP6802B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6802B50
JLCPCB Part #
C2522475
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS