RN732BTTD5172A10
MFR.Part #
RN732BTTD5172A10
JLCPCB Part #
C4148186
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS