SG73S2ATTD5760F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5760F
JLCPCB Part #
C4091479
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS