RN732BTTD1102C50
MFR.Part #
RN732BTTD1102C50
JLCPCB Part #
C4201309
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS