SG73S2ETTD1R21F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1R21F
JLCPCB Part #
C4145142
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS