RN73H2BTTD4420A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4420A10
JLCPCB Part #
C4296273
Description
250mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS