SG73S2ATTD4532D
MFR.Part #
SG73S2ATTD4532D
JLCPCB Part #
C4046503
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS