RN73R1JTTD1891F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1891F50
JLCPCB Part #
C4335677
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS