RN732BTTD1240C25
MFR.Part #
RN732BTTD1240C25
JLCPCB Part #
C4091368
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS