RN731JTTD8160B50
MFR.Part #
RN731JTTD8160B50
JLCPCB Part #
C4093866
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS