SG73S2ATTD4020F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4020F
JLCPCB Part #
C4257775
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS