RN73R2BTTD37R9B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD37R9B25
JLCPCB Part #
C2549426
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS