RN73H1JTTD2340F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2340F25
JLCPCB Part #
C4124233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 234Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS