SG73S2ATTD3R3G
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R3G
JLCPCB Part #
C4278854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS