RN732BTTD3703F100
MFR.Part #
RN732BTTD3703F100
JLCPCB Part #
C4039663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 370kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS