SG73S2ATTD3R00F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R00F
JLCPCB Part #
C4119394
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS