RN73R2ETTD8452F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8452F50
JLCPCB Part #
C2602987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS