SG73S2ATTD3920F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3920F
JLCPCB Part #
C4057295
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS