RN73H2BTTD2181C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2181C50
JLCPCB Part #
C2556654
Description
2.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS