SG73S2ATTD37R4D
MFR.Part #
SG73S2ATTD37R4D
JLCPCB Part #
C4047920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS