RN73R1JTTD3322B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3322B25
JLCPCB Part #
C2506728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS