SG73S2ATTD35R7F
MFR.Part #
SG73S2ATTD35R7F
JLCPCB Part #
C4033082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS