SG73S2ATTD2801F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2801F
JLCPCB Part #
C4063418
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS