RN73R2ETTD1171C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1171C10
JLCPCB Part #
C4331200
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS