SG73S2ATTD2552F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2552F
JLCPCB Part #
C3998946
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS