SG73S2ATTD2552D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2552D
JLCPCB Part #
C4048937
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS