RN732BTTD5363C25
MFR.Part #
RN732BTTD5363C25
JLCPCB Part #
C5732918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS