RN73R2BTTD2610A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2610A10
JLCPCB Part #
C4181371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS